Apie mus

SUSIPAŽINKIME

UAB „Spectrum Logistika“ sėkmingai dirba nuo 2011 metų. Per visus įmonės gyvavimo metus sugebėjome suburti savo srities specialistų komandą. Užtikrintai siūlome gausią kokybiškų paslaugų įvairovę ir nuolat pristatome krovinių pervežimo srities naujovių.

Mūsų įmonės tikslas – maksimalus logistikos grandžių optimizavimas. Visu savo gyvavimo laikotarpiu kuriame ir taikome darbo automatizavimo, supaprastinimo bei grandžių trumpinimo sistemas siekdami išvengti klaidų ir tausoti žmogiškuosius išteklius.

Įmonės veiklos stabilumo paslaptis – bendražmogiškųjų vertybių suvokimas. Svarbiausia įmonės vertybė – žmonės (darbuotojai, partneriai ir klientai). Vykdome atvirą ir sąžiningą komunikaciją. Mūsų įmonėje žmonės dirba ilgai ir šeimomis.

Per visus įmonės gyvavimo metus sugebėjome suburti savo srities specialistų komandą. Užtikrintai siūlome gausią kokybiškų paslaugų įvairovę ir nuolat pristatome krovinių pervežimo srities naujovių.

ATSTOVYBĖS UŽSIENYJE

Šiuo metu tai yra pagal teikiamas paslaugas suskirstytų įmonių grupė: transporto paslaugų įmonė UAB „Spectrum Transline“, Rusijos įmonė ООО „Спектрум Транс Лайн“, atstovybė Uzbekijoje „Spectrum Central Asia“.

Dauguma mūsų klientų vadina mums savo Europos partneriais, nes padedame jiems derėtis su siuntėjais, sumokėti už prekes ir visaip atstovaujame jų interesams.

SVARBIAUSIA – IŠSKIRTINUMAS

Naujiena! Mažų ir didelių krovinių pervežimas iš Rusijos ir Kazachstano į Europą!

Pristatymo kaina nuo 100 eurų už kubinį metrą. Siūlome jokių analogų neturinčią paslaugą. Teikiame visas mažų ir didelių krovinių pervežimo paslaugas. Pervežimai vykdomi be tarpininkų pagal nuolatinį grafiką iš gamintojų sandėlių Rusijoje ir Kazachstane bei pristatomi gavėjams Europoje ir kitose šalyse už mažesnes nei rinkos kainos. Be to, atstovaujame eksportuotojo interesams muitinėje tvarkydami ir įformindami visus reikalingus dokumentus.


Kiekvieną savaitę nuosavas įmonės „Spectrum Logistika“ transportas išvyksta į Rusiją ir Baltarusiją su rinktiniais kroviniais. Kiekvienas klientas gauna aktyvią GPS nuorodą, kad galėtų stebėti krovinio judėjimą nuo transporto priemonės išvykimo iš UAB „Spectrum Logistika“ sandėlio iki jos iškrovimo.

Visuomeninė veikla

Būk kaip „Spectrum“!

Jau porą metų UAB „Spectrum Logistika“ bendradarbiauja su labdaros ir paramos fondu „Gėrio trupinėlis“. Ši organizacija padeda vaikams, šeimoms ir žmonėms, kuriems tenka susidurti su skurdu, ligomis, smurtu. Ypač didžiuojamės visais savo darbuotojais, jų geraširdiškumu ir pasiryžimu ištiesti pagalbos ranką. Kiekvienas UAB „Spectrum Logistika“ komandos narys kas mėnesį savo noru aukoja fondui tam tikrą sumą pinigų.

Padėka

Būk kaip „Spectrum“!
Bet kokia, net ir pati menkiausia pagalba kažkuriuo momentu gali būti lemtinga.

Paramos ir labdaros fondas „Gėrio trupinėlis“
Įmonės kodas : 304176073

Swedbank
Banko kodas 73000
SWIFT kodas HABALT22
Banko sąskaita LT837300010145919639

paypal.me/GerioTrupinelis

Vaikai mūsų ateitis

Nuo tinkamo vaikų auklėjimo priklauso visos tautos gerovė.
(Džonas Lokas)

Rankinio komanda.

Rankinio komanda

 

„Spectrum“ karpių žūklės komanda.

Karpių žūklės komanda

Apdovanojimai ir nuopelnai

2013 m. UAB „Spectrum Logistika“ gavo sertifikatą Stipriausi Lietuvoje 2013. Šiuo sertifikatu patvirtinama, kad įmonė yra patikima ir visada laiku vykdo savo finansinius įsipareigojimus.

2017 m. įmonei buvo suteiktas apdovanojimas TOP įmonė 2017. Šį įvertinimą gauna tik perspektyvios įmonės, todėl klientai ir partneriai gali tikėtis sėkmingo bei ilgalaikio bendradarbiavimo.

2018 m. UAB „Spectrum Logistika“ buvo įtraukta į sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių TOP 50.

2018 m. UAB „Spectrum Logistika“ suteiktas įgalioto siuntėjo (gavėjo) statusas Lietuvos muitinėje. Be to, įmonė gavo AEO sertifikatą. Tai reiškia, kad ji yra pripažįstama kaip saugus bei patikimas partneris, o muitinės procedūras gali atlikti supaprastinta tvarka.