Apie mus

SUSIPAŽINKIME

UAB „Spectrum Logistika“ sėkmingai dirba nuo 2011 metų. Per visus įmonės gyvavimo metus sugebėjome suburti savo srities specialistų komandą. Užtikrintai siūlome gausią kokybiškų paslaugų įvairovę ir nuolat pristatome krovinių pervežimo srities naujovių.

Mūsų įmonės tikslas – maksimalus logistikos grandžių optimizavimas. Visu savo gyvavimo laikotarpiu kuriame ir taikome darbo automatizavimo, supaprastinimo bei grandžių trumpinimo sistemas siekdami išvengti klaidų ir tausoti žmogiškuosius išteklius.

Įmonės veiklos stabilumo paslaptis – bendražmogiškųjų vertybių suvokimas. Svarbiausia įmonės vertybė – žmonės (darbuotojai, partneriai ir klientai). Vykdome atvirą ir sąžiningą komunikaciją. Mūsų įmonėje žmonės dirba ilgai ir šeimomis.

ATSTOVYBĖS UŽSIENYJE

Šiuo metu tai yra pagal teikiamas paslaugas suskirstytų įmonių grupė: transporto paslaugų įmonė UAB „Spectrum Transline“, Rusijos įmonė ООО „Спектрум Транс Лайн“, atstovybė Uzbekijoje „Spectrum Central Asia“.

Dauguma mūsų klientų vadina mums savo Europos partneriais, nes padedame jiems derėtis su siuntėjais, sumokėti už prekes ir visaip atstovaujame jų interesams.

SVARBIAUSIA – IŠSKIRTINUMAS

Naujiena! Mažų ir didelių krovinių pervežimas iš Rusijos ir Kazachstano į Europą!

Pristatymo kaina nuo 100 eurų už kubinį metrą. Siūlome jokių analogų neturinčią paslaugą. Teikiame visas mažų ir didelių krovinių pervežimo paslaugas. Pervežimai vykdomi be tarpininkų pagal nuolatinį grafiką iš gamintojų sandėlių Rusijoje ir Kazachstane bei pristatomi gavėjams Europoje ir kitose šalyse už mažesnes nei rinkos kainos. Be to, atstovaujame eksportuotojo interesams muitinėje tvarkydami ir įformindami visus reikalingus dokumentus.


Kiekvieną savaitę nuosavas įmonės „Spectrum Logistika“ transportas išvyksta į Rusiją ir Baltarusiją su rinktiniais kroviniais. Kiekvienas klientas gauna aktyvią GPS nuorodą, kad galėtų stebėti krovinio judėjimą nuo transporto priemonės išvykimo iš UAB „Spectrum Logistika“ sandėlio iki jos iškrovimo.